İddaa Rehberi: İddaa’da 1.5 Gol Altı Üstü nasıl oynanır?Arkadaşlarınla PAYLAŞ:555 TL İLK ÜYELİK BONUSU İÇİN TIKLA

1.5 Gol Altı Üstü nedir? 

İddaa’da 1.5 gol Altı Üstü oyunu bir futbol maçında takımların atacağı toplam gol sayısını tahmin etmekle ilgilidir. Bir futbol maçında tahmininiz 1 veya daha az gol olur ise 1.5 gol Altı seçeneğini,  2 veya daha fazla gol olur ise 1.5 gol Üstü seçeneğini seçmelisiniz.

1.5 Gol Altı Üstü nasıl oynanır?

1.5 gol Altı / Üstü oyununu oynamak için tahmin yapacağınız maç seçtikten sonra 1 veya daha az gol olacağını düşünüyorsanız 0-1 seçeneğini ve ALT seçeneğini, 2 veya daha fazla gol olacağını düşünüyorsanız 0-1 seçeneğini ve ÜST  seçeneğini iddaa kuponunuzda işaretlemelisiniz.

Nasıl Kazanırsınız?

1.5 gol Altı tahmininizin kazanması için seçtiğiniz karşılaşmada toplam 1 veya daha az gol olması gerekmektedir. Örneğin 150 kodlu Bursaspor – Trabzonspor maçına 1.5 gol Altı tahmini yaptınız. Tahmininizin kazanması için karşılaşmanın (0-0, 1-0, 0-1) sonuçlarından biri ile bitmesi gerekmektedir yani karşılaşmada toplam 1 veya daha az gol atılmalıdır.

Üst tahmininizin kazanması için ise seçtiğiniz karşılaşmada toplam 2 veya daha fazla gol olması gerekmektedir. Örneğin 300 kodlu Manisaspor – Rizespor maçına 1.5 gol Üstü tahmini yaptınız. Tahmininizin kazanması için karşılaşmanın (2-0, 1-1, 0-2, 2-1, 1-2, 3-2 vb.) sonuçlar gibi bitmesi gerekmektedir yani karşılaşmada 2 veya daha fazla gol atılmalıdır.

EN YÜKSEK ORANLAR
GENİŞ BAHİS SEÇENEKLERİ VE
500 + 500 TL HOŞ GELDİN BONUSU

TIKLA, ÜYE OL. KAZANMAYA HEMEN BAŞLA.

HEMEN PAYLAŞ HERKES KAZANSIN:

Related Posts

Open

Close